KONST / Litografier / Färglitografi 12144136
nr 1214 4136
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Virginia Waters. Signerad, numrerad 135/360. Bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:44:57